Noc filmowa

Jesień. Coraz dłuższe wieczory, szybciej zapada zmrok. Uczniowie klasy drugiej wpadli na pomysł, aby jeden z takich wieczorów (i noc) spędzić w szkole.
W piątkowy wieczór zabrali śpiwory, latarki i stawili się w szkole. Najpierw odbyły się nocne podchody w parku, następnie uczniowie z apetytem zjedli pizzę, a potem rozpoczęło się oglądanie filmu. Rano z okazji dnia chłopaka dziewczynki przygotowały dla chłopców przepyszne śniadanie. Czy szkołę możemy traktować jak drugi dom?
Z pewnością tak. Pokazała to atmosfera, jaka panowała podczas tej imprezy, pełna zabawy, akceptacji, życzliwości, a domowy klimat szkoły oddawały swobodne spacery po szkolnych korytarzach w kapciach i pidżamach. Szkoła okazała się nie tylko miejscem nauki, ale także zabawy i rozrywki lepszej od komputera, czy telewizji. Taka noc w szkole, to doskonała okazja do lepszego poznania się i okazja do głębszej integracji.