+48 733 231 229 biuro@szkolaarka.pl

Opinie rodziców

Jesteśmy szczęśliwi, że nasze dziecko uczęszcza do Szkoły Podstawowej Arka. Widzimy, że córka doskonale się rozwija i chętnie korzysta z bogatej oferty edukacyjnej placówki. My rodzice cenimy Arkę za świetny kontakt z dyrekcją, nauczycielami, a także wsparcie w wychowywaniu w wierze katolickiej. Miło jest przebywać wśród osób, które łączy podobne podejście do życia!

Paulina i Paweł

Powstanie szkoły Arka było odpowiedzią na nasze oczekiwania. W Szkole Podstawowej Arka nasze dziecko może się wszechstronnie rozwijać w sposób zindywidualizowany w oparciu o wartości chrześcijańskie. Mamy pewność, że sposób w jaki wychowujemy nasze dziecko, jest kontynuowany w szkole. Odpowiednio dobrana kadra nauczycieli, ciekawe zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, przyrody, plastyczno- teatralne, nauka pływania i inne powodują, że niemal całodzienny pobyt w szkole jest dla dziecka optymalnym wypełnieniem dnia. Nie bez   znaczenia jest również fakt, że my rodzice możemy się doskonalić uczestnicząc w spotkaniach formacyjnych, szkoleniach czy indywidualnych spotkaniach z wychowawcą naszego dziecka.
Arka to znaczne więcej niż szkoła, to miejsce harmonijnego rozwoju dziecka, kształtowania jego charakteru i oaza wartości chrześcijańskich.

Karolina i Łukasz

Nasz syn rozkwitł dzięki tej szkole! W dużej grupie publicznego przedszkola wydawał się przeciętny, cichy, wycofany. Gdy przyszedł do Przedszkola Arka zaczął dynamicznie się rozwijać, cieszyć każdym dniem i każdym nowym osiągnięciem. Jako rodzice bardzo pragnęliśmy, aby syn mógł dalej rozwijać się w tym sprzyjającym środowisku. Szkoła Podstawowa Arka była dla nas najlepszą drogą. Dziś widzimy jak ogromne postępy robi nasze dziecko. Jest ciekawy świata, uczy się z radością, przejawia nowe zainteresowania i codziennie chętnie biegnie do szkoły. Ponadto dzięki bliskiej współpracy z tutorem możemy pracować nad jego zachowaniem. Motywować go do pracy nad swoimi wadami i słabościami. Ta szkoła to najlepsza inwestycja w edukację naszego dziecka!

Danuta i Stewart

Czytaj dalej: Drzwi Otwarte