664 931 229 biuro@szkolaarka.pl

Mali budowniczy w Arce

Konfucjusz już wieki temu trafił w samo sedno stwierdzając: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Podczas zajęć w naszej szkole staramy się wykorzystywać tę prawdę. Chcemy by nasi podopieczni sami doświadczali i tworzyli, a także uczyli się przez zabawę. Dlatego stanęli przed bardzo ważnym zadaniem. Z przygotowanych wcześniej materiałów musieli zbudować karmniki dla ptaków. Początkowo szlifowali, następnie wbijali gwoździe, a na koniec malowali drewno, z którego powstały domki. Wszystkie prace od początku do końca wykonywali samodzielnie. Sprawiło im to ogromną radość i są bardzo dumni z tego, że to właśnie oni mogą pomóc ptakom w te zimowe dni.

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress