664 931 229 biuro@szkolaarka.pl

Nocka w szkole

To był wspaniały Dzień Kobiet!

Wieczorem, 08.03, uczniowie z pierwszej i trzeciej klasy zebrali się w Arce, by wyjątkowo spędzić Dzień Kobiet. Najpierw wspólnie w naszej kaplicy odprawiliśmy Drogę Krzyżową. Następnie każdy uczeń mógł przebrać się w wygodne ubranie do spania i i uszykować swoje „łóżko”. Po spałaszowaniu pysznej pizzy był czas na swobodną zabawę. O 21:00, kiedy zadzwonił szkolny dzwonek, grupa zebrała się na dużej sali. Przypomnieliśmy zasady bezpieczeństwa, które obowiązują w murach szkoły. Następnie uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Noc upłynęła spokojnie. Wszyscy wstali wypoczęci. W sobotę rano chłopcy wybrali się do piekarni po bułki i przygotowali dla koleżanek pyszne, wystawne śniadanie. Po wysprzątaniu jadalni, dzieci rozeszły się do domów.

Było bardzo wesoło!

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress