664 931 229 biuro@szkolaarka.pl

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „CZYTAM, BO LUBIĘ”

W marcu, uczniowie pierwszej i trzeciej klasy oraz zerówki, wzięli udział w projekcie „Czytam, bo lubię”, którego celem było przeczytanie w miesiąc 2000 stron ale przede wszystkim popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci. Uczniowie przeczytali łącznie ponad 2000 stron. Zwieńczeniem projektu była dzisiejsza wizyta w nowotomyskiej bibliotece. Tematem przewodnim spotkania w Strefie Koloru były drzewa. Miła Pani przeczytała dzieciom książkę „Drzewa po drodze”, autorstwa Raymonda – Garcii Regine, która uczy, że wszyscy jesteśmy elementem całości, w której każdy powinien dbać o wszystkich. Następnie uczniowie mogli na chwilę wcielić się w rolę drzewa. Kolejnie, odwiedziliśmy wystawę obrazów Piotra Sochy. Wielkoformatowe zdjęcia obrazujące m.in. szczegółową budowę pszczoły, czy drzewa, zachwyciły Arkowiczów.

Dziękujemy Bibliotece Publicznej za gościnę ❤️

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress