664 931 229 biuro@szkolaarka.pl

Potężna dawka wiedzy kulturowej!

Dziś, uczniowie I i III klasy zapoznali się z historią a także kulturą Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Była to ważna lekcja, na której dzieci dowiedziały się, że tak wielki kraj jest zróżnicowany nie tylko pod względem ukształtowania terenu, ale też kultury, rasy, czy wyznania religijnego. Poznali hymn narodowy USA, najważniejsze symbole Ameryki, miejsca, które warto odwiedzić w tym potężnym państwie, najpiękniejsze budowle, ale także z jakimi zagrożeniami naturalnymi muszą mierzyć się niektóre stany. Jest to już drugi kraj, który dzieci poznały w ramach zajęć z języka angielskiego. Warto poznawać inne kultury i czerpać z nich jak najwięcej 😊

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress