664 931 229 biuro@szkolaarka.pl

Przedświąteczna wycieczka do Poznania

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci naszych uczniów. To była podróż pełna wrażeń 😊 Wcześnie rano wyruszyliśmy pociągiem do Poznania. Naszym pierwszym przystankiem stała się Jump Arena, czyli miejsce uwielbiane przez małych i dużych. Jak sama nazwa wskazuje, można tu dać upust energii skacząc na przeróżnych trampolinach i „kąpiąc” się w basenach pełnych piankowych sześcianów. Nad wszystkimi ćwiczeniami dzieci czuwała pani trener. Poranna gimnastyka została wykonana! 🏃Kolejnym punktem wycieczki było odwiedzenie Starego Rynku, a na nim Betlejem Poznańskiego. Następnie wybraliśmy się na obiad. Zdrowy i pyszny posiłek dodał nam energii potrzebnej, by dotrzeć do ostatniego punktu naszej podróży – Multikina w Starym Browarze. Tam obejrzeliśmy seans „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”, który wprawił nas w iście świąteczno – zimowy klimat a także nauczył, że wszystko, czego nam potrzeba, by dokonać zmian, jest w nas samych. Do domów wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni 😊

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress