664 931 229 biuro@szkolaarka.pl

Warsztaty – lepienie pierogów

Jak większość kobiet, także i my panie domów zadajemy sobie wiele trudu, żeby czas Bożego Narodzenia stał się święty, piękny ale także smaczny.
Dbając o ciepło domowego ogniska pielęgnujemy wiele tradycji, w tym tradycji kulinarnych. Nikt z nas nie wyobraża sobie wigilijnego stołu bez pierogów, jednak ich przygotowanie jest sztuką.
W naszym Przedszkolu i w Szkole w sobotę odbyły się pod okiem doświadczonego kucharza – Pana Macieja, warsztaty lepienia tradycyjnych pierogów. Każda z Pań robiła je z wielkim zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy organizatorce spotkania – Pani Gosi, naszemu kucharzowi, ks. Bartkowi za przybycie i przybliżenie tradycji wigilijnych oraz wszystkim uczestniczkom spotkania.

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress